NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Květy 2016 - Výstaviště Lysá nad Labem

Kdy:
Čtvrtek 14.07.2016 od 09:00 hod až 17.07.2016
Kde:
Výstaviště, Masarykova 1727, Lysá nad Labem
Pořadatel:
Sdílet:

20. celostátní výstava květin a zahradnické trhy.
Vážení návštěvníci a vystavovatelé, rádi bychom Vás pozvali na výstavu Květy 2016, která se bude konat 14. - 17. 7. 2016 na výstavišti v Lysé nad Labem.

Tato výstava se každoročně stává svátkem pro všechny milovníky křehké krásy květin a vzhledem k prázdninovému termínu jsou právě Květy cílem příjemných dnů letní dovolené.
Tradičně největší pozornost návštěvníků přitahuje atraktivní květinová aranžmá, které vytvoří zkušený tým Českého zahrádkářského svazu, a to na obrovské ploše 2 160m2. Tým aranžérů Českého zahrádkářského svazu vytvoří nezapomenutelná zákoutí a vazby krásných květin. Nádherné květy jako jsou lilie, fuchsie, pelargonie, jiřinky, denivky, trvalky a okrasné rostliny zde představí Specializované základní organizace ČZS Martagon, Lilium Brno, Pelargonie, Achillea, Rosa Klub, Dagla a mnoho dalších pěstitelů ČZS. V rámci expozice ČZS bude dětský koutek letos nově i s interaktivní dětskou expozicí. Součástí naší expozice budou velmi oblíbené specializované poradny vystavovaných květin, stánek časopisu Zahrádkář a vinařské posezení.

V rámci výstavy Květy bude uspořádán již 5. ročník finále floristické soutěže v aranžování květin. Soutěž je vyhlášena opět ve třech kategoriích, žáci základních a středních škol, a pro členy ČZS. Finále soutěže proběhne v pátek 15. července 2016. Příznivci květinových aranžmá jsou srdečně zváni na průběh celého finálového dne. Veškeré soutěžní práce budou moci návštěvníci shlédnout až do konce výstavy.

Výstaviště vyhlašuje floristicko - květinářsko - zahradnickou soutěž POLABSKÝ KVĚT 2016.
Zahradnických trhů se zúčastní nejen pěstitelské firmy, ale i výrobci a prodejci nabízející široký sortiment potřeb pro zahrádkáře a zahradníky. Návštěvníci budou moci zakoupit květiny, okrasné a ovocné dřeviny, balkónové rostliny, bonsaje, léčivé rostliny a byliny, nářadí a potřeby pro zahrádkáře i zahradní nábytek

VSTUPNÉ: dospělí 80,- / studenti, důchodci, ZTP 60,- Kč
Děti do 10 let, ZTP/P ZDARMA

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,394857406616