NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Polabský knižní veletrh 2016 - Výstaviště Lysá nad Labem

Kdy:
Pátek 09.09.2016 od 09:00 hod až 11.09.2016
Kde:
Výstaviště, Masarykova 1727, Lysá nad Labem
Pořadatel:
Sdílet:

Třináctý ročník Polabského knižního veletrhu se bude konat na výstavišti v Lysé nad Labem o prvním zářijovém víkendu, od pátku 9. do neděle 11. září, ve výstavní hale A2. Otevřeno bude každý den od 9:00 do 17:00 hodin.
Na letošním Polabském knižním veletrhu se návštěvníkům představí hlavně nakladatelé, knihkupci a knižní distributoři, prodejci DVD, CD a audioknih, tiskárny. V jejich expozicích si návštěvníci mohou prohlédnout a koupit knižní novinky, výběr z titulů oceněných v soutěži Magnezia Litera či nominovaných na ocenění Nejkrásnější české knihy roku 2014, a také knihy z nakladatelských soutěží. Vystavovatelé na Polabském knižním veletrhu zpravidla prodávají s výraznými veletržními slevami, takže knižní výstava je i dobrá příležitost v předstihu nakoupit knižní dárky na Vánoce.

Expozice vystavovatelů doplňuje bohatý doprovodný program, besedy, autogramiády, veřejná čtení, nakladatelské soutěže, literární soutěž pro veřejnost, výstavky. Každoročně věnujeme některé významné literární a kulturní osobnosti Cenu Polabského knižního veletrhu za celoživotní zásluhy o českou literaturu a bude tomu tak i letos.

Vstupné: dospělí 80,- / studenti, důchodci a ZTP 60,- Kč
Děti do 10 let a ZTP/P ZDARMA!

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí33,252000808716