NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

UNIVERSAL CZECH - Nymburk

Kdy:
Neděle 14.05.2017 od 09:00 hod
Kde:
Sportovní centrum, Sportovní 1801, Nymburk
Pořadatel:
Sdílet:

V rámci akce UNIVERSAL CZECH si každý může díky extrémní zátěži vyzkoušet překonat vlastní fyzické hranice a vyzkoušet si sílu své vůle...a to několikrát za sebou během jednoho dne!
Posláním akce je dát možnost co nejvíce nadšencům otestovat si vlastní kondici a především schopnost dostat ze sebe maximum. K fyzickým výkonům patří i pravidelný trénink, silná vůle a motivace. Akce Universal Czech je silnou motivací pro celoroční a všestranný trénink a tím naplňuje vizi pravidelného pohybu jako pevné součásti aktivního životního stylu co nejvíce lidí v České republice. I proto je sloganem akce : ?Rozhýbej české barvy vlastním tělem!? Princip akce UNIVERSAL CZECH je v několikahodinovém cvičení většinou s vlastní vahou a základními disciplínami otestovat fyzickou i psychickou sílu jednotlivce i týmů.

UNIVERSAL CZECH je jedním z nejkomplexnějšího závodu, kde překážky jsou pouze v kondici a psychické odolnosti každého z účastníků. Několikahodinové hecování a snaha vydržet vytváří jedinečnou atmosféru akce. Účastníci si navzájem pomáhají a vzájemně se podporují, aby vydrželi až do konce a zvládli všechny disciplíny.
Program, všechny disciplíny a bližší info nalezneš zde: www.universalczech.cz

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,991857528687