NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

VEM BER - Nymburk

Kdy:
Neděle 10.12.2017 od 14:00 hod
Kde:
Obecní dům, Nymburk
Pořadatel:
Sdílet:

Máte oblečení, které se Vám okoukalo, z kterého jste už vyrostli nebo na které Vám už ani pásek nestačí? Tak VEMte vše, co Vám zabírá místo v šatníku, přijďte a vyBERte nové přírůstky.
VEM-BER, charitativni bazar letos na podporu Farní charity v Nymburce, na jejichž konto bude možnost přispět libovolnou částkou z vydělaných (a klidně i nevydělaných) peněz.
Každý z Vás si může otevřít svůj stánek a prodávat oblečení, které Vám doma leží ladem. K dispozici budou stoly, židle a pro první rezervace i stojany. Originalita stánku je jen na Vás.

Letos na Vás čeká námi připravené občerstvení, výbornou kávu a víno nabídne Luna Catering. Pro děti bude zajištěn dětský koutek s workshopem, divadelní pohádka. Nebude chybět ani módní přehlídka oblečení, které si na akci můžete zakoupit, kousky od módních návrhářů, workshop vyrob si svůj náhrdelník.
Za vinylový jubox se postaví Vojta Zikmunda. Můžete mu přinést vaši oblíbenou gramofonovou desku a pustíme vám ji k výběru nej fashion kousků.
Tréninková kavárna Strejda Burger si pro Vás také připraví něco ze své nabídky. Zkrátka je to možnost, jak příjemně strávit odpoledne.

Rezervace prodejních míst provádějte zde: goo.gl/pQmZFy.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí61,505794525146