NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Co zřejmě nevíte. Co obsahují prsní implantáty? Tikající bomba v milionech ženských těl

5. 11. 2018 | Implantáty nevydrží. Praskají. A to ovlivňuje doba, po kterou jsou v těle. Statistiky jsou poměrně znepokojující. Kolem 50 % implantátů je roztrženo do 10 let. A pokud se dostaneme do doby 15-20 let, tak se procenta zvyšují - a to až na 90 % implantátů, které jsou prasklé. Nejvíce znepokojující je to, že když se implantát roztrhne, silikon se ve většině případů udrží uvnitř kapsle, ovšem také určitá část se dostává do ženského těla. A my stále ještě nevíme, kam se silikon dostává a co uvnitř těl ...

Rusko může zničit USA za méně než půl hodiny, uvedl Putin

8. 11. 2017 | Tak začíná poměrně obsáhlý článek ruské televizní společnosti Zvezda o možném jaderném protiúderu Ruska, pokud by USA zaútočily jako první. A v materiálu hned připomněli, že se členové Vadajského klubu zeptali Putina: „Vy snad můžete zničit Spojené státy do půl hodiny?“ Ruský prezident se na pár sekund zamyslel a řekl: „Ve skutečnosti rychleji...“

Proč se tato gravitační kola netočí po celé naší planetě a netvoří čistou energii?

24. 8. 2019 | Všichni turisté, kteří navštíví Francii, vědí o Eiffelově věži a Champs Elysees. Málokdo však ví, že jsou ještě zajímavější věci, o kterých se v médiích nemluví. (Foto: Youtube)

NATO v šoku: Gigantický radioelektronický „pytel“ v Sýrii nám znemožňuje létat

10. 11. 2018 | Jeden z generálů NATO uvádí v Daily OSNet, že radary jsou oslepené, činnost elektronických systémů navádění narušená a navíc nainstalováno rušení satelitního příjmu v předmětném „pytli“ o rozměru 600 km. Z bojové zóny v severní Sýrii přišla zpráva o nasazení nového ruského systému elektronických rušiček, které údajně mohou oslepit radary, narušit elektronické naváděcí systémy a rušit satelitní příjem. ...

Špinavá hra odhalena? Americký vrtulník chránil při přesunu konvoj Islámského státu

11. 11. 2018 | Každý, kdo se jen trochu zajímá o situací v Sýrii a Iráku, musí vidět jak Washington provozuje špinavou dvojí hru na Blízkém východě, píše se v článku na portálu Alles Schall und Rauch a své tvrzení dokládá i videem. Na jedné straně režim USA prohlašuje, že bojuje proti řezníkům z Islámského státu, na druhé straně udělá cokoliv, aby je podpořil a ochránil. V následujícím videu můžete vidět, jak jede dlouhá kolona bílých vozů IS z Iráku do Sýrie a spolu s nimi letí vrtulník Apache americké armády ...

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
14:14:39 | 24.08.2019

Tak já letím, řekl, když tam seděl půlhodinu, jak chcíplá labuť

Tak já letím, řekl, když tam seděl půlhodinu, jak chcíplá labuť

24. 8. 2019 | Občas zaznějí od politiků při besedách s novináři žertovné příběhy, vzpomínky, humor, vtipy i kruté žerty, které glosují a komentují aktuální dění. Tady jsou dva další příběhy.

Bild: Nákup Grónska není pro Američany legrace!

Bild: Nákup Grónska není pro Američany legrace!

24. 8. 2019 | Většina Američanů nevidí nic vtipného v přání Donalda Trumpa koupit Grónsko, napsal německý Bild.

Afričtí migranti se radikalizují, určují si sami místo přistání v Evropě

Afričtí migranti se radikalizují, určují si sami místo přistání v Evropě

24. 8. 2019 | Vincent Cochetel, vedoucí evropské kanceláře uprchlické agentury OSN varuje, že migranti jsou stále radikálnější, protože nevládní neziskové organizace námořních záchranářů je vybízejí, aby prosazovali své požadavky.

Slyšeli jsme knížecí rady moderované skrytým fanouškem TOP 09

Slyšeli jsme knížecí rady moderované skrytým fanouškem TOP 09

24. 8. 2019 | Personální krize ve vládě premiéra Andreje Babiše skončila a ještě v srpnu 2019 bude rada ministrů v Česku kompletní. K tomu a k dalším dotazům se vyjadřoval v pořadu v Interview ČT24 nejstarší poslanec v zemi Karel Schwarzenberg, který nemá rád komunisty.

Na prodej Grónska prezidentovi USA se dá vsadit při kursu 100:1

Na prodej Grónska prezidentovi USA se dá vsadit při kursu 100:1

24. 8. 2019 | Dotáhne Trump koupi Grónska?  (100:1) Možná zkusí koupit  Severní Koreu (2500:1) nebo Ostrov nad Ohří (3000:1)? Takovými hloupostmi se baví i sázkové kanceláře. Jedna taková česká kancelář dokonce vypsala kursy a můžete si na naplněné úmysly prezidenta dokonce vsadit.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
14:14:38 | 24.08.2019

Bezpilotní letoun Altius-U: oči a uši Ruska v  bojových operacích budoucnosti

Bezpilotní letoun Altius-U: oči a uši Ruska v bojových operacích budoucnosti

24. 8. 2019 | Rusko představilo nový vojenský bezpilotní letoun Altius-U. Co je to za stroj? Může nést zbraně? Jak se dá používat v bojových operacích budoucnosti? Je to kopie amerického RQ-4 Global Hawk?

Drastické záběry: Zuřivý požár v Amazonii po sobě zanechal spálená pole

Drastické záběry: Zuřivý požár v Amazonii po sobě zanechal spálená pole

24. 8. 2019 | Záběry jsou pořízené ve čtvrtek u dálnice BR-319 v Porto Velho. Na záběrech je vidět následky devastace, která byla způsobena požáry v mnoha částech brazilské Amazonie.

Ruský Sojuz s humanoidním robotem FEDORem se nemohl spojit s ISS

Ruský Sojuz s humanoidním robotem FEDORem se nemohl spojit s ISS

24. 8. 2019 | Vesmírná loď Sojuz MS-14 s robotem FEDOR (Final Experimental Demonstration Object Research) na palubě se nemohla spojit s Mezinárodní vesmírnou stanicí (ISS).

„Radnice Prahy 6 funguje i v pátek v 9 hodin večer.“ Dobrovolníkům zakázali vyčištění pomníku maršála Koněva

„Radnice Prahy 6 funguje i v pátek v 9 hodin večer.“ Dobrovolníkům zakázali vyčištění pomníku maršála Koněva

24. 8. 2019 | Aktivista Žarko „Raptor“ Jovanovič zveřejnil na Facebooku fotografie a videa svého pokusu očistění pomníku maršála Koněva, který neznámí vandalové polili v noci z 21. na 22. srpna červenou barvou. Poukázal však na to, že brzy na místo dorazil příslušník městské policie a požádal, aby zastavili úklidové práce, protože k nim nemají povolení.

Foldyna se pustil do Petříčka a Maláčové: Neoliberálové a neomarxisté nám před volbami škodí

Foldyna se pustil do Petříčka a Maláčové: Neoliberálové a neomarxisté nám před volbami škodí

24. 8. 2019 | V Interview ČT24 řekl poslanec sociální demokracie Jaroslav Foldyna, že regionální sociální demokraté jsou oprávněně nervózní, protože se v roce 2020 uskuteční krajské volby. Podle něj voliči ČSSD nejsou příliž spokojeni, na čemž má podíl centrální politika strany.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
14:14:41 | 24.08.2019

Budou-li oblasti Ukrajiny obývané Rusy, budou vyhlášeny sférou zájmů Ruska...

S nástupem prezidenta Ukrajiny Vladimíra Zelenského do funkce se obrysy práce USA proti Rusku z ukrajinského území staly jasnějšími. O zdrojích Ukrajiny se ve Washingtonu uvažuje z pohledu jejich využití jako o odrazovém můstku pro podvratnou činnost „v ruském směru“.

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
14:14:38 | 24.08.2019

Rozhovor Britských listů 234. Petr Pithart: Normalizace. Byla to éra bezčasí

23. 8. 2019 | (For English, scroll below. This interview is in Czech with English subtitles)Při příležitostí třicátého výročí pádu komunismu přinášíme tři exkluzivní rozhovory s Petrem Pithartem, prvním postkomunistickým premiérem České republiky. V tomto třetím rozhovoru s Janem Čulíkem mluví Petr Pithart o drastickém dopadu normalizace, která začala celostátními prověrkami, v nichž se všichni občané museli obrovským způsobem ponížit. Toto trauma, děsivý úprk do soukromí a k sobeckému individualismu, ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
14:14:38 | 24.08.2019

Sobota 24.8.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.