NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » Nymburský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Nymburský deník - černá kronika Zdroj: Nymburský deník - černá kronika |

Vražda na ubytovně v Říčanech. Pobodaný muž útok spolubydlícího nepřežil

27. 11. 2022 | Smrtí skončila roztržka mezi dvěma muži na ubytovně v Říčanech, kde devětačtyřicetiletý muž nožem napadl osmadvacetiletého spolubydlícího. Událost se stala v neděli 27. listopadu v brzkých ranních hodinách.

V lesoparku u Čakovic v Praze našli tři mrtvé. Zřejmě jde o vraždy a sebevraždu

26. 11. 2022 | /FOTOGALERIE/ Poblíž cyklostezky mezi pražskými Čakovicemi a Letňany, v lesoparku Havraňák, v sobotu odpoledne našli v lese tři mrtvé, věcí se zabývají kriminalisté z oddělení vražd. Vyšetřovatelé nařídili soudní pitvy zemřelých, jejich výsledky by mohly být v příštím týdnu. ČTK to řekl policejní mluvčí Richard Hrdina. Starosta Čakovic Jiří Vintiška uvedl večer na sociální síti, že se jednalo o rodinnou tragédii.  ...

U Starého Kolína si muž stoupl před rozjetý rychlík. Na místě zemřel

25. 11. 2022 | Už třetí srážka vlaku s člověkem za posledních šest dnů přibrzdila železniční dopravu na hlavním koridoru z Prahy do Brna. V pátek zhruba půl hodiny po poledni vstoupil do kolejiště na železničním přejezdu nedaleko Starého Kolína před rychlík muž, kterého zatím policisté neidentifikovali.

Falešný zdravotník pomáhal pacientům přes dva roky. Padělal doklady o studiu

24. 11. 2022 | Kauza „falešného záchranáře“, mladého muže, který se jako zdravotník staral o pacienty nejen ve středních Čechách, ale i v hlavním městě, neutichá. Chystá se rozsáhlejší prověřování nejenom v rámci šetření policie – a také nastavení pravidel, aby se něco podobného nemohlo opakovat.

Na kolínském nádraží srazil vlak člověka. Šestnáctiletý mladík zraněním podlehl

23. 11. 2022 | /VIDEO/ Na kolínském nádraží srazil vlak člověka. K neštěstí došlo krátce před tři čtvrtě na pět odpoledne. Potvrdila to policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Jednalo se o šestnáctiletého mladíka.

Se záchrankou jezdil falešný zdravotník. Pracoval i na dětském oddělení v Motole

23. 11. 2022 | Policie řeší případ falešného zdravotníka. Zkoumá působení muže, který se staral o pacienty ve Fakultní nemocnici Motol v Praze i u záchranné služby ve středních Čechách. Podle všeho bez toho, že by ho k tomu opravňovalo dosažené vzdělání.

Případy 1. oddělení: Proč zemřel řidič Sazky a kdo se (zatím) trestu vyhnul

21. 11. 2022 | Nový díl třetí řady seriálu Případy 1. oddělení nesl název Loterie. Případ, který řešili televizní kriminalisté, se stal na rohu ulic Polská a U Kanálky v Praze 2 v roce 2007. Jakou vraždou se scénáristé Jan Malinda a Josef Mareš inspirovali? A proč u soudu zazněla jména Heleny Vondráčkové nebo Anety Langerové?

Podívejte se: Kamion zůstal viset ve vzduchu. V Lysé nezvládl náledí na nadjezdu

21. 11. 2022 | Zřejmě první větší nehoda kvůli zimnímu počasí se stala v pondělí časně ráno na novém nadjezdu v Lysé nad Labem. Řidič údajně neměl šanci na zledovatělém povrchu silnice jakkoliv kamion ovládat a při sjezdu z nejvyššího bodu narazil do zábradlí po levé straně mostu z pohledu od centra.

Kamion s téměř dvěma stovkami prasat skončil u Mirošovic na boku v příkopu

21. 11. 2022 | Nákladní vůz, který převážel 180 živých prasat havaroval v pondělí ráno u Mirošovic u dálnice D1. Řidič vyvázl bez zranění. Ranní ledovka však potrápila řidiče i jinde v kraji.

Provoz na trati z Prahy na Kolín komplikovala srážka vlaku s člověkem

20. 11. 2022 | Komplikace na jedné z nejdůležitějších tratí Česka vedoucích na východ z hlavního města na Kolín způsobila kolem čtvrté hodiny odpoledne v neděli 20. listopadu srážka vlaku s člověkem. Ten kontakt s kolejovým vozidlem v úseku mezi stanicemi Praha-Libeň a Praha-Běchovice zaplatil životem.

Muž se zbraní ohrožoval personál Fakultní nemocnice Bulovka

20. 11. 2022 | Pražská zásahová jednotka, speciální pořádková jednotka, ale i pohotovostní motorizovaná jednotka či zdravotníci ze Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy. Ti všichni se kolem deváté hodiny večer v sobotu 19. listopadu dostavili na místo incidentu v pražské Fakultní nemocnici Bulovka kvůli incidentu, který tam nemá obdoby.

Opilý šofér usnul při čekání u závor v Nymburce. Jiná řidička zavolala strážníky

19. 11. 2022 | Pozoruhodný příběh se odehrál ve čtvrtek 17. listopadu u železničního přejezdu na výjezdu z Nymburka ve směru na Veleliby a Dvory. Řidiči nejprve čekali u zavřeného přejezdu na průjezd vlaku. Ani po zdvižení závor se však jedno z aut nedalo do pohybu.

Zloději líčí pasti. Zneužívají prémiové SMS a touží po platebních kartách obětí

19. 11. 2022 | Paní Kateřina chtěla aplikaci, která převádí psaný text do formátu PDF. Ve chvíli, kdy si ji stáhla do telefonu, jí začaly chodit SMS kvůli placeným službám. Text zpráv oznamoval, že pokud chce služby zrušit, musí poslat sama SMS na níže uvedená čísla, což také udělala. Jenomže jedna taková zpráva ji pak přišla na 99 korun. Služby rovněž údajně mohla zrušit na internetové stránce, ale když ji otevřela, vyskočil na ni erotický portál. ...

Podvodník se vydával za armádního reportéra, žena mu poslala bezmála milion

18. 11. 2022 | Údajný americký armádní reportér připravil ženu z Kladenska bezmála o milion korun. Rafinovaným způsobem a pod příslibem společného soužití obelstil zamilovanou čtyřicátnici tak, že mu dobrovolně poslala na účet všechny úspory a dokonce se zadlužila.

Foto: Při střetu osobních aut u Lysé nad Labem se zranily dvě ženy

15. 11. 2022 | K vážné nehodě došlo v úterý ráno na silnici mezi Lysou nad Labem a dálnicí D11. Při střetu dvou osobních aut utrpěly zranění obě řidičky.

Případy 1. oddělení: Jak dvojnásobná vražda v Krči otřásla i zkušenými policisty

14. 11. 2022 | Jedenáctý díl třetí řady seriálu Případy 1. oddělení nesl název Spolubydlící. Případ, který řešili televizní kriminalisté, se ve skutečnosti stal na sídlišti v Krči. Jakou dvojnásobnou vraždou se scénáristé Jan Malinda a Josef Mareš inspirovali?

Požár v obchodním domě Hvězda je pod kontrolou. Záchranáři ošetřili pět lidí

14. 11. 2022 | /VIDEO, FOTOGALERIE/ Požár, který se v pondělí odpoledne rozhořel v obchodu v centru Benešova, mají hasiči pod kontrolou. Škoda předběžně dosáhla 50 milionů korun. Záchranáři ošetřili pět lidí, mezi nimi tři hasiče, kteří se nadýchali kouře.

Foto: Provoz na trati z Prahy do Lysé stál, v Horních Počernicích vykolejil vlak

14. 11. 2022 | Jedna z vytížených příměstských tratí v Praze byla v pondělí 14. listopadu mimo provoz. Ve stanici Praha-Horní Počernice vykolejil v půl jedné nákladní vlak, od té doby byl provoz zastaven. Krátce před 10. hodinou vlaky začaly jezdit po jedné koleji, náhradní doprava byla ukončena v 11 hodin.

Za předvánoční vraždu novorozeněte soud matce vyměřil 19 let ve vězení

11. 11. 2022 | Šlo o předem promyšlený čin, jehož potrestání nezaslouží shovívavost. O vraždu. Tak Krajský soud v Praze zhodnotil úmrtí novorozeněte, k němuž došlo loni těsně před Vánoci v Neratovicích. Šestatřicetileté ženě stíhané na svobodě – nikoli tedy vazebně, jak v případě nejzávažnějších násilných zločinů bývá obvyklé – vyměřil senát Jany Novákové trest odnětí svobody v trvání 19 let.

Nejhledanější muž je po 11 letech zpět v Česku. Po zatčení přiletěl z Afriky

10. 11. 2022 | /VIDEO/ Nedostatek peněz, špatný psychický strav a zřejmě další zdravotní problémy přinutily jednoho z nejhledanějších zločinců, aby se vrátil do rodné země. Ve vězení si má odsedět zbytek z šestiletého trestu za krádež. Stanislava Seidla, zvaného v posvětí Sádlo, dopravili do vlasti policisté z afrického Senegalu. O návratu hledaného muže informovali policisté, konkrétní jméno doplnil server Seznam Zprávy. ...Zpravodajství NymburkDnes.cz

ČSÚ: V České republice je přes dva miliony rodinných domů, nejvíce ve středních Čechách

K 26. březnu 2021 bylo v Česku celkem 2 317 276 domů. Ve srovnání s předešlým sčítáním v roce 2011 tak přibylo přes 159 tisíc domů. Za posledních 30 let se počet domů v Česku zvýšil dokonce o 449 tisíc, což představuje téměř pětinu celkového ...

Počty humanitárních dávek vyplácených uprchlíkům z Ukrajiny klesají, na trhu práce nacházejí uplatnění

V České republice si od vypuknutí konfliktu do konce října našlo práci téměř 160 tisíc ukrajinských občanů s dočasnou ochranou. Přestože někteří se ji ...

Středočeský kraj hodlá řešit domácí násilí systémově. Spolupracovat bude se společností IKEA a koalicí NeNa

Středočeský kraj se zavázal k vytvoření plánu postupné implementace standardů kvality specializovaných sociálních služeb pro oběti domácího a genderov ...

České dráhy poptávají u výrobců vlaků náhradu za soupravy CityElefant

EMU 400 je pracovní název nových souprav, které poptávají České dráhy u výrobců vlaků. Nové jednotky budou čtyřvozové. Výrobci mohou nabídnout plně dv ...

SCCR: Advent ťuká na dveře. Střední Čechy ovládne vánoční atmosféra

Obchody se pomalu zaplavují čokoládovými figurkami, adventními kalendáři a vánočními dekoracemi. Pro někoho začíná období stresu, shonu a shánění dárk ...Neděle 27.11.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.