NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Na kutnohorské silnici hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku

22. 3. 2019 | V pátek 22. března krátce před devátou hodinou přijala operátorka tísňové linky HZS Středočeského kraje informaci o dopravní nehodě na průjezdu obcí Ždánice na Kolínsku.

V Zápech vyhořel bývalý mlýn, škody přesáhly 20 milionů

22. 3. 2019 | V noci na pátek 22. března asi dvacet minut po jedné hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru rozlehlého rodinného domu v katastru obce Zápy v okrese Praha-východ.

V centru Sedlčan naboural nákladní automobil do domu

21. 3. 2019 | Ve čtvrtek 21. března těsně před třetí hodinou odpoledne přijalo operační a informační středisko středočeských hasičů oznámení o havárii nákladního automobilu, který na náměstí T. G. Masaryka v Sedlčanech na Příbramsku narazil do domu.

Berounští hasiči uctili památku utonulých kolegů

21. 3. 2019 | Ve čtvrtek 21. března si berounští profesionální hasiči připomněli 48 let od tragické události, při které pod berounským jezem utonuli dva jejich kolegové.

Dopravní nehoda uzavřela na několik hodin dálnici ze Slaného do Prahy

21. 3. 2019 | Ve čtvrtek 21. března krátce před devátou hodinou vyjeli středočeští hasiči k nahlášené dopravní nehodě na dálnici D7 poblíž kilometru 15,5 ve směru do Prahy.

Účelová neinvestiční dotace na výdaje JSDH obcí I. část - Zabezpečení akceschopnosti

19. 3. 2019 | MV-GŘ HZS ČR sděluje, že byly vyhlášeny neinvestiční dotace obcím v rámci programu „Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí poskytovaná obcím prostřednictvím krajů a hl. m. Prahy z rozpočtu MV GŘ HZS ČR“.

Na Benešovsku havaroval nákladní automobil převážející prasata

18. 3. 2019 | V pondělí 18. března krátce před osmou hodinou přijalo operační středisko oznámení o dopravní nehodě nákladního automobilu, který převážel živá prasata.

Požár přístavku rodinného domu způsobil škodu za 700 tisíc korun

14. 3. 2019 | V noci na čtvrtek 14. března osm minut před půl čtvrtou byl na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje ohlášen požár bytu v Brandýse nad Labem.

Hasiči lovili osobní vozidlo ze dna Jevanského rybníka

14. 3. 2019 | Ve středu 13. března dvacet minut po osmnácté hodině přijal operátor tísňové linky Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o dopravní nehodě osobního vozidla, které skončilo pod hladinou Jevanského rybníka.

Vichřice Eberhard potrápila i středočeské hasiče

11. 3. 2019 | V souvislosti s výstrahou vydanou Českým hydrometeorologickým ústavem na silný vítr z neděle na pondělí evidují středočeští hasiči k dnešní desáté hodině přes 470 výjezdů.

Sobota začala pro středočeské hasiče dvěma většími požáry

9. 3. 2019 | Požár v panelovém domě v Berouně a požár nákladního automobilu v Dobrovízi zaměstnaly v noci na sobotu středočeské hasiče.

Příbramská věž v reportáži Fire TV

9. 3. 2019 | Druhý ročník netradiční halové soutěže ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže pomocí jednohákového žebříku, kterou v tělocvičně na stanici v Příbrami připravil HZS Středočeského kraje, zachytila v reportáži Fire TV.

Požár rodinného domu v Chvatěrubech způsobil škodu za milion korun

7. 3. 2019 | Ve čtvrtek 7. března krátce před sedmou hodinou vyjeli hasiči ze stanice Kralupy nad Vltavou s kolegy z Hasičské záchranné služby SŽDC Kralupy nad Vltavou k nahlášenému požáru střechy rodinného domu v obci Chvatěruby.

V senior centru v Příbrami proběhlo školení o požární bezpečnosti

7. 3. 2019 | Ve středu 6. března proběhla pod hlavičkou společnosti Senior Point Příbram vzdělávací akce s názvem Domácí požární bezpečnost.

Kutnohorští hasiči oslaví padesátku

6. 3. 2019 | V letošním roce kutnohorští hasiči slaví významné jubileum – 50. výročí založení profesionálního sboru v městě. Při této příležitosti uspořádají v pátek 5. dubna od 9.00 do 18.00 hodin na Palackého náměstí v Kutné Hoře oslavu.

Velká cena Hořovic – soutěž ve vyprošťování u dopravních nehod

4. 3. 2019 | Ve čtvrtek 25. dubna se od 8 do 15 hodin na letišti v obci Tlustice poblíž Hořovic uskuteční pátý ročník Velké ceny Hořovic, která je krajskou soutěží ve vyprošťování u dopravních nehod.

Příbramskou věž ovládli Vladislav Filip a Šárka Jiroušová

4. 3. 2019 | V sobotu 2. března se v tělocvičně na stanici HZS Příbram uskutečnil druhý ročník halové soutěže ve výstupu na cvičnou věž pomocí hákového žebříku.

V Horkách nad Jizerou byla požárem zničena celá garáž

3. 3. 2019 | V sobotu 2. března v půl desáté večer přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru garáže v obci Horky nad Jizerou na Mladoboleslavsku.

Na Nymbursku hořela hala s uskladněnou zeleninou

2. 3. 2019 | V sobotu 2. března krátce po půl desáté byl na operační středisko středočeských hasičů nahlášen požár v objektu zemědělského družstva v obci Litol, která je částí Lysé nad Labem na Nymbursku.

Dobrovolní hasiči úspěšně absolvovali kurz Technik ochrany obyvatelstva v jednotce SDH obce

2. 3. 2019 | Ve dnech 1. a 2. března 2019 se ve Školicím středisku a chemické laboratoři Kamenice sjeli zástupci sboru dobrovolných jednotek z celého kraje k absolvování kurzu Technik ochrany obyvatelstva jednotky SDH obce.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
14:13:05 | 22.03.2019Třicet jedna obcí má nové zastupitele

V celkem třiceti jedna obcích ve třinácti krajích vybrali v sobotu voliči nové zastupitele. Volilo se tam, kde po řádných komunálních volbách na podzim loňského roku klesl počet zastupitelů pod zákonem stanovený počet nebo se zde zvolená ...

Většinu problematického polského drůbežího masa se podařilo zachytit a stáhnout z trhu

14.03.2019 | Zpravodajství

Státní veterinární správa (SVS) zjistila, že mražená kuřecí stehna z Polska jsou kontaminovaná salmonelami. Od polských úřadů dostala prostřednictvím ...

Ministryně Nováková chce ulehčit zaměstnavatelům, navrhuje kompenzaci nákladů za exekuce zaměstnanců

13.03.2019 | Ekonomika, podnikání

Ministerstvo průmyslu a obchodu přichází s návrhem, který ulehčí zaměstnavatelům. Budou si moci odečíst za každého zaměstnance v exekuci tisíce korun ...Pátek 22.3.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.