NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Společné prověřovací cvičení hasičů s vojáky na kolínském letišti

7. 12. 2023 | Ve středu 6. prosince v dopoledních hodinách se na letišti v Kolíně uskutečnilo společné prověřovací cvičení jednotek požární ochrany HZS Středočeského kraje s Armádou České republiky s námětem nezdařeného nouzového přistání vojenského bitevníku s následným požárem letadla.

Předvánoční setkání bývalých příslušníků a občanských zaměstnanců v Kladně

6. 12. 2023 | Ve středu 6. prosince se v prostorách krizového štábu HZS Středočeského kraje sešli bývalí hasiči i civilní zaměstnanci, kteří v minulosti pracovali na krajském ředitelství a na kladenském územním odboru.

Slavnostní zařazení RZA do vybavení hořovické profesionální jednotky

30. 11. 2023 | Ve čtvrtek 30. listopadu odpoledne se na centrální hasičské stanici v Berouně uskutečnilo setkání přispěvovatelů hasičů územního odboru Beroun u příležitosti slavnostního zařazení nové požární techniky do vybavení hořovické jednotky. Akce navázala na tradiční každoroční setkání partnerů, které bylo v minulých letech přerušeno z důvodů pandemie nemoci covid-19 a dalších navazujících mimořádných služebních úkolů. ...

Na územním odboru Příbram se nadělovalo už na konci listopadu - AKTUALIZACE

30. 11. 2023 | Ve středu 29. listopadu se na příbramském územním odboru konaly hned dvě menší slavnosti, na kterých příslušníci HZS Středočeského kraje převzali do užívání nové technické prostředky pro svoji náročnou práci.

Čerstvý sníh zasypal také Středočeský kraj. Hasiči zaznamenali zvýšený počet výjezdů

29. 11. 2023 | V pondělí 27. listopadu začal pozvolna území Středočeského kraje zasypávat čerstvý sníh. Ten na mnoha místech roztával. S příchodem večera a noci na úterý zmrzl a ztěžknul, což působilo komplikace nejen na silnicích. V úterý se navíc přidala nová sněhová pokrývka a mapa Středočeského kraje se tak zasypala symboly pro výjezdy převážně k technickým pomocem a dopravním nehodám.

Série nehod na zledovatělé dálnici D6 u Řevničova zastavila provoz směrem do Karlových Varů

24. 11. 2023 | V pátek 24. listopadu v 17.48 hodin byla na operační středisko HZS Středočeského kraje předána informace o dopravní nehodě osobního vozidla, které na 36. kilometru dálnice D6 ve směru z Prahy do Karlových Varů narazilo do svodidel a zůstalo opodál přetočené v odstavném pruhu.

Hasiči vyjížděli ke zvýšenému počtu technických zásahů

24. 11. 2023 | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje zaznamenal v období od čtvrteční 18. hodiny do páteční 7. hodiny ranní celkem 64 událostí, z toho jich 52 hasiči řešili v souvislosti se silným větrem.

Při požáru rekreačního objektu u Unhoště se popálil majitel

21. 11. 2023 | Oznámení požáru rekreačního objektu v lokalitě Na Štokách v katastru obce Unhošť na Kladensku přijala tísňová linka středočeských hasičů v úterý 21. listopadu v 16.11 hodin s tím, že majitel má popáleniny na rukách a v blízkosti jsou tři chaty.

Půlnoční požár rodinného domu v Mělníku zaměstnal jedenáct jednotek

21. 11. 2023 | Pouhou minutu po půlnoci, to znamená už v úterý 21. listopadu, přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o požáru rodinného domu v Českolipské ulici v Mělníku.

Při požáru mělnického sanatoria hasiči evakuovali třicet osob

16. 11. 2023 | Ve čtvrtek 16. listopadu v 9.42 hodin byl na tísňovou linku středočeských hasičů oznámen požár v sanatoriu v Českolipské ulici v Mělníku; podle oznamovatele šlehaly plameny z komína a skrz střešní krytinu začal pronikat kouř.

Při tragické nehodě nedaleko Jesenice na Rakovnicku zemřeli dva lidé

13. 11. 2023 | Informaci o vážné dopravní nehodě osobního vozidla a kamionu na silnici č. 27 asi kilometr od karlovarské silnice směrem do Jesenice na Rakovnicku přijala tísňová linka středočeských hasičů v pondělí 13. listopadu čtyři minuty před půl čtvrtou odpoledne.

Na Mělnicku proběhl výcvik v dálkové dopravě vody

12. 11. 2023 | Na svátek svatého Martina v sobotu 11. listopadu od osmi hodin upořádal územní odbor Mělník odbornou přípravu pro jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí disponující velkoobjemovou CAS.

Složky IZS procvičovaly společné postupy po výbuchu varny drog

9. 11. 2023 | Další ze série taktických cvičení složek IZS Středočeského kraje s pracovním názvem VARNA 2023 se uskutečnilo 9. listopadu v dopoledních hodinách v opuštěném areálu „Domova Kim Ir Sena“ v Houštce u Staré Boleslavi.

Výcvik lezecké skupiny územního odboru Kolín v podzemí

8. 11. 2023 | V pondělí 6. listopadu proběhla v podzemním důlním díle Pepř nedaleko města Jílové u Prahy v okrese Praha-západ pravidelná odborná příprava lezecké skupiny územního odboru Kolín, která tak navazovala na úvodní praktický výcvik v loňském roce.

Nehoda dvou osobních vozidel omezila provoz na křižovatce silnic č. 201 a 116 na Rakovnicku

28. 10. 2023 | V soboru 28. října půl hodiny po poledni přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě minimálně dvou osobních automobilů v prostoru křižovatky silnic č. 201 a 116 mezi obcemi Sýkořice a Běleč. Podle oznamovatele, který si nebyl jistý počtem havarovaných aut, na místě bylo několik zraněných.

Tragická nehoda osobního vozidla a kamionu zastavila provoz na silnici č. 7 u Třebíze

26. 10. 2023 | Ve čtvrtek 26. října v patnáct hodin přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu na silnici č. 7 poblíž obce Třebíz na Kladensku. Oznamovatel dále uvedl, že uvnitř osobního vozidla jsou zaklíněné osoby a z auta se kouří.

Při požáru domu v Říčanech hasiči zachránili dvě děti i jejich zvířectvo

25. 10. 2023 | Oznámení požáru v rodinném domě v říčanské Palackého ulici přijala tísňová linka středočeských hasičů ve středu 25. října v 16.45 hodin s tím, že na balkoně v patře jsou dvě děti středního školního věku.

Hasiči procvičovali součinnost po pádu letadla na rakovnickém letišti

23. 10. 2023 | V pondělí 23. října v 8.32 hodin byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášen pád malého dopravního letadla, ke kterému došlo během nouzového přistání na letišti v Rakovníku. Po ohlášení mimořádné události byl spuštěn plán připraveného cvičení, které mělo za cíl prověřit připravenost profesionálních a dobrovolných jednotek, a to zejména při třídění raněných pomocí metody START.

Tragická nehoda tří dodávek uzavřela obchvat Kolína

23. 10. 2023 | V pondělí 23. října krátce před půl desátou přijali středočeští hasiči od operačního střediska Policie ČR informaci o vážné dopravní nehodě tří dodávkových vozidel na 86. kilometru silnice první třídy č. 38 s několika zraněnými i zaklíněnými osobami.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - https://hzscr.cz
14:12:59 | 07.12.2023Zpravodajství NymburkDnes.cz

Policisté ve Středočeském kraji během jediného dne zkontrolovali 1200 vozidel, 10 řidičů bylo pod vlivem

Další z mnoha dopravně bezpečnostních akcí proběhla v den, kdy v České repulice chodí Mikuláš, čert a anděl, tedy 5. prosince 2023. Policisté ve Středočeském kraji během jediného dne zkontrolovali 1200 vozidel a jejich řidičů. Zaměřili se především ...

Toyota odhalila dva typy elektrických přepravníků pro OH v Paříži

Toyota jako celosvětový partner pro mobilitu Mezinárodního olympijského výboru (IOC) a Mezinárodního paralympijského výboru (IPC) odhalila dva typy př ...

Nový jízdní řád 2024 v Praze a ve Středočeském kraji

V neděli 10. prosince 2023 začne na železnici platit nový jízdní řád. Rozsah objednávky regionální dopravy v hlavním městě a Středočeském kraji bude z ...

Kulturní instituce Středočeského kraje představily svůj adventní program

Středočeské galerie a muzea představily bohatý adventní program. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy, vánoční trhy, koncerty, výtvarné dílny či sout ...

VZP: Pacientů s HIV přibylo, Česko je nadále zemí s nízkým počtem pacientů

Vloni přibylo 676 nových případů infekce HIV u pojištěnců VZP. Za léčbu 2800 pacientů pojišťovna vloni zaplatila více než 500 milionů korun, nejvíce z ...Čtvrtek 7.12.2023
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Nastavení cookies | GDPR | Přidat zprávu, PR článek | O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2023 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes