NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Nymburk, Středočeský kraj

Kouč Staněk bude trénovat po dvou letech. Bohemia je pro mě ideální, říká

19. 1. 2022 | Půl roku byli fotbalisté Bohemie Poděbrady bez hlavního trenéra. Po podzimu skončili s jednadvaceti body na deváté pozici. Nyní je povede trenér Tomáš Staněk. Ten naposledy trénoval před dvěma lety Neratovice, působil také v Kolíně, Úvalech, Viktorii Žižkov, nebo u dorostů pražských klubů Sparty a Bohemians.

Nymburk bude hrát v Hradci o Final Four Českého poháru

19. 1. 2022 | Basketbalisté Nymburka si ve středu zahrají o postup do Final Four Českého poháru. Jejich soupeřem ve čtvrtfinále budou Královští sokoli z Hradce Králové, na jejichž hřišti se zápas odehraje od 17:30 hodin. Přímý přenos poběží na TVCOM.

Kabyl vystoupil z FAČR, ale dál vede přípravu. Poříčany zatím hledají náhradu

19. 1. 2022 | Ještě na podzim vedl divizní Poříčany jako trenér bývalý prvoligový záložník Jiří Kabyl. Do jarní části už ale s týmem nepůjde. Kvůli úplatkářské aféře, do níž měl být zapleten, vystoupil z Fotbalové asociace České republiky a dál se nemůže účastnit soutěžních zápasů v žádné funkci.

FOTO: Poděbradští sokolové mají velké plány. Pořádají sbírku na gymnastický sál

18. 1. 2022 | Poděbradští sokolové chtějí zvelebit sokolovnu a vyhlásili proto veřejnou sbírku na nový gymnastický sál. Pomoci můžete i vy. Stačí otevřít portál Donio.cz a přispět jakoukoli částkou (https://www.donio.cz/SokolovnaPodebrady).

Polaban Nymburk chystá v pauze posily, změny nastaly i v realizačním týmu

18. 1. 2022 | Se zimní přípravou začali minulý týden, mají za sebou už první přípravný mač a do jarních odvet chystají změny. První proběhly v realizačním týmu, do klubu přišel Ladislav Bobek.

Hokejový Kolín získal silného partnera, s Marimexem bude spolupracovat pět let

18. 1. 2022 | Kolínští hokejisté mají pro tuto sezonu jasný cíl – udržet Chance ligu. Pomoci by jim k tomu měl i nový silný partner, který se promítl i do názvu a loga klubu. Kolín se se společností Marimex dohodl na pět let a v budoucnu chce vzájemnou spolupráci rozšiřovat.

MČR krajů je za rohem! Hrát bude mix ze sedmi klubů, trénovat Škaloud

18. 1. 2022 | Ve druhé polovině týdne bude po třech letech zahájeno mládežnické hokejové mistrovství České republiky krajů. Od čtvrtka do neděle nebude chybět ani Středočeský kraj.

Není to jen o tom hodit koulí, vysvětluje reprezentant v bowlingu Jelínek

18. 1. 2022 | Lukáš Jelínek se věnuje poněkud neobvyklému sportu. Je jedním z našich nejlepších hráčů bowlingu a dokonce v něm Českou republiku reprezentuje. V listopadu navíc vybojoval spolu se svými kolegy historicky první medaili pro Česko na mistrovství světa.

Spadl z višně, říkali si hráči. Teď Demar vede Kocoury za medailí

17. 1. 2022 | /ROZHOVOR/ Ve světě volejbalu patří mezi nejznámější české trenéry. Ve Francii, kde v minulosti působil i jako hráč, se usadil na třináct sezon, v jedné z nich byl dokonce vyhlášen nejlepším trenérem nejvyšší soutěže. V zemi olympijských vítězů si brzy získal renomé, když vytáhl tým Nantes-Rezé mezi absolutní elitu a do finále národního poháru. Teď je Martin Demar zpátky doma a nastartoval cestu renesance příbramského klubu. ...

Nejvyšší basketbalová soutěž mění termíny. Nymburk hraje ve středu a v sobotu

17. 1. 2022 | Nejvyšší soutěž basketbalistů zasáhlo také rozsáhlé odkládání zápasů kvůli nákaze koronavirem. Došlo proto k mnoha změnám v jízdním řádu Kooperativa Národní basketbalové ligy. Změny se týkají také nymburského mužstva.

Zdroj: nymbursky.denik.cz | Další zprávy »
14:13:15 | 19.01.2022

Kam ve středu 19.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, basketbal, volejbal

Kam ve středu 19.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, basketbal, volejbal

19. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v úterý 18.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Kam v úterý 18.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

18. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v pondělí 17.ledna 2022 za sportem? Na hokej, volejbal, basketbal

Kam v pondělí 17.ledna 2022 za sportem? Na hokej, volejbal, basketbal

17. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v neděli 16.ledna 2022 za sportem? Na hokej, házenou, florbal

Kam v neděli 16.ledna 2022 za sportem? Na hokej, házenou, florbal

16. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v sobotu 15.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

Kam v sobotu 15.ledna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, volejbal

15. 1. 2022 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
14:13:15 | 19.01.2022

Středa 19.1.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.