Zlatá stezka
NymburkDnes.cz
NymburkDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Nymburk, Středočeský kraj

Úvodní ročník školní ligy má první vítěze

Úvodní ročník školní ligy má první vítěze

15. 6. 2019 | Poděbrady – Čtvrté a finálové kolo prvního ročníku Poděbradské školní ligy miniházené se moc vydařilo. Na všech zúčastněných dětech byl opět vidět velký pokrok ve všech herních dovednostech. Vítězi v kategorii starších 4 . – 5. tříd se stali žáci MZŠ Dymokury.

Volejbalisté Komendy mají bronz z republikového finále

Volejbalisté Komendy mají bronz z republikového finále

15. 6. 2019 | Nymburk – Bezesporu se jedná o jedinečný úspěch. Premiérový postup na velké finále a hned parádní umístění, navíc poprvé v novodobé historii ZŠ Komenského Nymburk od roku 1990. Po výborném technickém i týmovém výkonu, plném vůle po vítězství i bojovnosti, „vyrýžovali“ volejbalisté druhého stupně nymburského ústavu ve Žďáru nad Sázavou třetí flek, čímž se neodmyslitelně zapsali do historických volejbalových tabulek celého nymburského okresu. ...

Kam na fotbal

Kam na fotbal

14. 6. 2019 | Nymbursko – A je tady konec letošní fotbalové sezony. Okresní celky sehrají poslední zápasy a fotbalisté si budou moci užívat víkendového klidu.

FOTOGALERIE: Středočeši sahali po zlatu

FOTOGALERIE: Středočeši sahali po zlatu

14. 6. 2019 | Střední Čechy – Do dvou finále mezikrajských soutěží se dostali mladí fotbalisté ze Středočeského kraje. Čtrnáctka dokonce skončila druhá a slaví tak velký úspěch, i když blízko bylo i celkové vítězství.

Remsa má stop na pět utkání

Remsa má stop na pět utkání

14. 6. 2019 | Nymburk – Zatímco minulý týden nemusela disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce řešit ani jeden případ, nyní udělila dvě několik trestů. Remsa si nekopne pět utkání Žmolil o jedno méně.

Tříbodová výhra přišla na konci

Tříbodová výhra přišla na konci

14. 6. 2019 | Český Brod – Vítězná tečka za hodně nepovedenou sezonou. Fotbalisté Semic si alespoň malinko spravili chuť na závěr, když v předehrávce posledního kola krajské I.A třídy vyhráli na trávníku českobrodské rezervy. Nic to však nemění na tom, že Semice zůstávají poslední a padají o soutěž níž.

V „pralese“ se může opakovaně střídat, penalty ale nebudou

V „pralese“ se může opakovaně střídat, penalty ale nebudou

14. 6. 2019 | Nymbursko – S novinkou na novou sezonu přišel okresní fotbalový svaz v Nymburce. V utkáních nejnižší okresní soutěže bude povoleno opakované střídání.

Vyznavači triků míří do lázní

Vyznavači triků míří do lázní

13. 6. 2019 | Poděbrady – Pokud jste příznivci adrenalinových sportů a krkolomných triků zvláště, pak musíte zavítat do Poděbrad. Zde se totiž uskuteční od pátku do neděle Freestyle víkend.

Mašek: Byl jsem přesvědčený o druhé lize v Zápech, Vlašim je výzva

Mašek: Byl jsem přesvědčený o druhé lize v Zápech, Vlašim je výzva

13. 6. 2019 | Střední Čechy /ROZHOVOR/ – Jako trenér si vyzkouší vysněnou druhou ligu. Ovšem v jiném klubu, než si maloval ještě na startu fotbalového jara. Poté, co Michal Mašek nedotáhl se Zápy do očekávaného finále pozici podzimního půlmistra ČFL, kývl na nabídku Vlašimi, kde se stane nástupcem Ericha Brabce.

Benda: Zisk titulu? To je konec sezony a začátek volnější dnů

Benda: Zisk titulu? To je konec sezony a začátek volnější dnů

13. 6. 2019 | Nymburk – Petr Benda zapouští v Polabí kořínky už od roku 2007 a letos poslal do úrodné nymburské půdy už dvanáctý titulový kořen. Stal se českým rekordmanem v počtu vítězství v české nejvyšší soutěži a vypálil tím rybník Ladislavu Sokolovskému, který získal jedenáct zlatých medailí. K tomu má Petr na svém kontě už 731 odehraných utkání v dresu Nymburka a tím své kamarády Sokolovského a Nečase už překonal o dvě stovky zápasů. ...

Zdroj: nymbursky.denik.cz | Další zprávy »
04:13:14 | 16.06.2019

Kam v sobotu 8. června 2019 za sportem? Dívejte se na tenis z Paříže

Kam v sobotu 8. června 2019 za sportem? Dívejte se na tenis z Paříže

8. 6. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 2. června 2019 za sportem? Na fotbal či na letadla

Kam v neděli 2. června 2019 za sportem? Na fotbal či na letadla

2. 6. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 26. května 2019 za sportem? Na hokej nebo na fotbal

Kam v neděli 26. května 2019 za sportem? Na hokej nebo na fotbal

26. 5. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 25. května 2019 za sportem? Dívejte se na fotbal i hokej

Kam v sobotu 25. května 2019 za sportem? Dívejte se na fotbal i hokej

25. 5. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
04:13:14 | 16.06.2019

LIGA MISTRŮ OPĚT V PRAZE

LIGA MISTRŮ OPĚT V PRAZE

12. 6. 2019 | Vzhledem ke zpřísňujícím se regulím FIBA jsme nuceni opět přesunout zápasy Champions League do Prahy. Stejně jako v minulé sezoně budeme hrát na Královce na Letné. Budeme se snažit alespoň jeden ze sedmi domácích zápasů ponechat v Nymburce, ale o tom se rozhodne až po losování základních skupin.

VYORAL ODCHÁZÍ

11. 6. 2019 | Po dvou sezonách a celkem čtyřech letech se loučíme s Tomášem Vyoralem. Reprezentační rozehrávač po vzájemné dohodě v klubu končí a jde za novou výzvu. Vedení Nymburku v čele s trenérem Orenem Amielem mu děkuje za služby, které pro Nymburk odvedl, a držíme mu palce v další kariéře.

NBK STREET TOURNAMENT

7. 6. 2019 | Příští víkend v sobotu 15. června se na asfaltových hřištích na Remanenci uskuteční 14. ročník NBK STREET TOURNAMENT 2019, turnaj 3x3. Začátek je v 9:00 hodin. Další podrobnosti najdete najdete níže.

FANOUŠCI JSOU DŮLEŽITÍ

7. 6. 2019 | Trenér Oren Amiel má za sebou druhou sezonu v roli hlavního trenéra a první kompletní. I když ne vše mu vyšlo podle představ, nakonec s ní může být spokojený. Stále ale vidí především nedostatky a ty chce vyřešit. Proto ho nyní čeká možná ještě náročnější období než v průběhu právě skončené sezony, jelikož chce poskládat co možná nejsilnější tým, který bude bavit fanoušky. Věří, že z ochozů bude mít tým v příští sezoně podobnou podporu, jakou fanoušci ukázali ve finále.  ...

SEZONA BYLA DOBRÁ

6. 6. 2019 | Ne vše se v uplynulé sezoně povedlo, přesto ji lze hodnotit jako dobrou. S tím souhlasí i manažer Ondřej Šimeček, který se spolu s generálním manažerem a otcem Rudolfem Šimečkem stará o chod klubu. Těší ho, jak si tým vedl v české lize, ale zároveň ho mrzí, že se lépe nepovedl vstup do sezony hlavně v Lize mistrů. Věří však, že se z toho vedení poučilo a během léta se lépe připraví na náročný start příštího ročníku, který ovlivní účast velké části týmu na zářijovém mistrovství světa. ...

Zdroj: basket-nymburk.cz/ | Další zprávy »
04:13:15 | 16.06.2019

Neděle 16.6.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.